З оновленням до Android 6.0 лінійка смартфонів Xperia Z5 стануть «справжніми чемпіонами» автономності

Справжні знавці світу високих технологій напевно знають про те, що смартфони від Sony володіють спеціальним режимом економії енергії під назвою Stamina. Завдяки йому тривалість роботи девайса від одного заряду може бути продовжена аж до 400 відсотків. До слова, в перекладі з англійської це слово означає «витривалість», що досить прозоро натякає на сенс функції.

Sony-Xperia-Z5-Premium

Як повідомляють представники ресурсу phonearena, разом з поліпшенням операційної системи смартфони Xperia Z5 також отримають поліпшення горезвісної витривалості. Згідно з твердженням одного з інсайдерів, оновлення дозволить представникам лінійки стати «справжніми чемпіонами» відносно автономності.

На жаль, ніяких конкретних цифр в повідомленні немає, проте здогадатися про них все ж можна. Хоча б з огляду на те, що Sony заявляє про два дні роботи без підзарядки. Ймовірно, інженерам компанії напевно вдасться збільшити даний показник.

Sony-Xperia-Z5-Premium

Принцип роботи режиму досить простий. При його активації програми перестають синхронізуватися і демонструвати повідомлення при вимкненому дисплеї. Крім того, смартфон буде обмежувати підключення до Мережі.

Проте він буде як і раніше приймати дзвінки та повідомлення, а також показувати нагадування з календаря.

Чи користуєтеся ви різними режимами економії енергії? Чи вражають вас результати їхньої роботи? Поділіться своїми відповідями в коментарях.