Яндекс.Диск тепер дозволяє редагувати документи онлайн

Яндекс.Диск тепер дозволяє редагувати документи онлайн.png

Пошуковий гігант «Яндекс» запускає функціональний онлайн-редактор документів, вбудований в сервіс Яндекс.Диск. З його допомогою користувачі прямо в хмарі зможуть редагувати і навіть створювати різні doc-файли, таблиці та презентації.

Яндекс.Диск тепер дозволяє редагувати документи онлайн

Редактор дозволяє працювати з документами у форматах doc, xls, ppt, docx, xlsx і pptx. Для кожного призначається відповідна онлайн-програма – це знайомі кожному Word, Excel і PowerPoint. Вони володіють всіма можливостями до яких звикли користувачі стандартних офісних пакетів, але при цьому запускаються прямо в браузері, відповідно, працювати з ними можна на будь-якому комп’ютері, де знадобиться лише доступ в Інтернет.

Яндекс.Диск тепер дозволяє редагувати документи онлайн

Всі виправлення, які ви вносите в документ у редакторі, зберігаються автоматично, а значить, можна не переживати за втрату даних при якому-небудь збої, розриві з’єднання, відключенні електроенергії і так далі.

Редактор доступний у веб-версії Диска за адресою disk.yandex.ua. У майбутньому розробники збираються розширювати його можливості – прямо в браузері можна буде відредагувати не тільки файли з Диска, а й документи, додані до листів на Яндекс.Пошті, що дійсно зручно.

За матеріалами Яндекс