Передаємо файли з iOS на Android на великій швидкості без доступу до Wi-Fi

Zapya

У кожного з нас є свої улюблені операційні системи, в яких є свої плюси, але й без мінусів ніколи не обходиться. Любов до рідненької ОС часто змушує нас терпіти певні труднощі та незручності у взаємодії з конкуруючими системами.

Певно, кожен стикався з ситуацією, коли дуже сподобалась пісня в товариша і ви хочете отримати її прямо тут і негайно. Чи раптом необхідно терміново отримати «шпори». І тут настає критичний момент – товариш є власником пристрою на Android, а у ваших руках iPhone. Дійсно, як передати файл між Android та iOS? Якщо поблизу є у вільному користуванні зона Wi-Fi, чи високошвидкісний Інтернет, то це питання вирішується просто. Зараз я хочу торкнутись ситуації, коли доступу до Мережі немає, а необхідність передати файли з Android на iOS (та навпаки) є.

Поблукавши просторами Інтернету, перечитавши чимало форумів, мені пощастило натрапити на чудову програму під назвою «Zapya». Вже за кілька днів користування програма стала незамінною та показала себе лише з найкращого боку.

Розберімося, як налаштувати Hotspot з’єднання:

1. Встановіть додаток з магазинів Google Play та App Store на ваші ґаджети відповідно.

2. Вас зустріне привітання, після якого програма запропонує з’єднатись з іншим девайсом.

Вид на iOS 


Вид на Android


На пристрої Android тиснемо на кнопку «Create Group» – так ми створюємо Hotspot з’єднання (з’єднання через точку доступу Wi-Fi).

3. Заходимо в налаштування точки доступу Wi-Fi і перевіряємо ім’я точки доступу (в моєму випадку – це d2B85dmFzaWxldia1yb21h), нам це потрібно, щоб відшукати нашу мережу серед доступних.

4. На iOS девайсі заходимо в «Параметри» → «Wi-Fi», підключаємось до вище створеної мережі (моя створена мережа – d2B85dmFzaWxldia1yb21h)

Zapya-8

5. Після підключення прямуємо в програму (все готово до роботи).

Zapya-9

6. Вибираємо потрібний нам файл та передаємо його (в моєму випадку це було відео у форматі mp4, розміром 95,76 МБ). Як бачите зі скріншота, у мене час передачі склав 35 секунд.

Погодьтесь, швидкість передачі вражає і при цьому не використовувались ні стільникове, ні Wi-fi з’єднання, що може бути корисно при відсутності Інтернету.


У випадку з iOS є вбудовані в Zapya засоби перегляду, або ж можливість відкрити потрібну вам програму та насолоджуватись отриманим контентом.


Android же одразу запропонує відкрити контент через наявні програми.


Давайте розглянемо переваги та недоліки Zapya :

Плюси:

  • додаток безкоштовний і крос-платформенний;
  • дуже простий та інтуїтивний у використанні;
  • стабільний у роботі (за весь термін користування, а це близько трьох місяців, додаток не отримав жодних нарікань);
  • найважливіше – передача файлів (будь-якого формату) через Hotspot з’єднання;
  • можлива також передача контенту через Wi-Fi, але це не так швидко і він не завжди доступний;

Мінусом є рекламні повідомлення, які з’являються в додатку для Android, на відміну від пристроїв на iOS.

Якщо у Вас виникли якісь запитання, пишіть їх в коментарях.