Велике оновлення Windows 10 та релізна версія Windows 10 Mobile стануть доступні 12 листопада

Microsoft представить флагманів на Windows 10 Mobile 6 жовтня

Недавно стало відомо, що компанія Microsoft підготувала велике оновлення операційної системи Windows 10. Одночасно з ним стане доступна релізна версія Windows 10 Mobile. Вони носять номер збірки 10586 і будуть випущені 12 листопада.

В даний час остання збірка Windows 10 Insider Preview має номер 10576, а Windows 10 Mobile – 10581. Оновлення Windows 10 додасть в стартове меню додатковий стовпчик плиток середнього розміру, колірні налаштування панелі задач і панелей заголовків десктопних програм, інтеграцію Skype в центр повідомлень, синхронізацію закладок в браузері Edge і нові контекстні меню. Спочатку Microsoft планувала включити багато з цих можливостей в релізну збірку Windows 10, так що оновлення можна вважати роботою над помилками. Деякі із запланованих функцій (наприклад, підтримка розширень в Edge) це оновлення містити не буде – вони відкладені на наступний рік.

Мобільні оператори почнуть отримувати «фінальну» версію Windows 10 Mobile вже на цьому тижні (правда, невідомо, для яких моделей). На смартфони Lumia 950 і Lumia 950 XL вже встановлена релізна збірка нової ОС, і вони недавно почали продаватися в деяких країнах (в Україні на них оголошене передзамовлення). Раніше компанія Microsoft повідомляла, що пристрої, що працюють на Windows Phone, отримають оновлення до Windows 10 Mobile в грудні. Ймовірно, в операторів буде близько місяця для того, щоб оптимізувати прошивку для різних пристроїв.