В продажу з’явилась фірмова док-станція для Apple Watch

В продажу з’явилась фірмова док-станція для Apple Watch

Донедавна власники Apple Watch могли заряджати свій аксесуар або за допомогою стандартного зарядного пристрою, або за допомогою док-станцій і підставок від сторонніх виробників. Однак, як сьогодні стало відомо, незабаром у продажу з’явиться новий фірмовий аксесуар для “яблучних” годинників. Ним стане спеціальна док-станція під назвою Apple Watch Magnetic Charging Dock. Згідно з наявними даними, з сьогоднішнього дня аксесуар почне з’являтися на прилавках фірмових магазинів Apple.

Док-станція являє собою невеликий диск з круглим поворотним елементом в центрі. На цей елемент задньою кришкою кладуться Apple Watch, після чого починається їх зарядка. Розташувати гаджет на доці можна двома способами – горизонтально або вертикально. У другому випадку механізм піднімається разом з годинником, і Apple Watch переходять в спеціальний “нічний” режим.

Згідно з наявними зараз даними, в Європі новий аксесуар від компанії Apple можна буде придбати за €89. У США Apple Watch Magnetic Charging Dock буде коштувати $79.

За матеріалами 9to5mac.com