В процесорі Qualcomm Snapdragon 820 про проблеми перегріву можна забути

Qualcomm – це компанія, яка являється одним з найбільших виробників процесорів для мобільних пристроїв. Тривалий період часу, процесор Qualcomm Snapdragon 810 тримав флагманську позицію виробника, але ніщо не буває вічним, вчора відбулася презентація нового процесора, який прийде на зміну 810-й моделі. За словами виробника, новинка під назвою Snapdragon 820 створювалася абсолютно з нуля. Завдяки цьому вона володіє рядом переваг у порівнянні зі своїм попередником та відрізняється покращеними технічними характеристиками.

Новий чіп виготовлений за 14-нм технологічним процесом FinFET, а в його основі – чотири 64-бітних ядра, що виконані на основі архітектури Kryo. Максимальна частота кожного ядра складає 2,2 ГГц. За словами представників Qualcomm, по продуктивності новинка в два рази перевершує Snapdragon 810, при цьому новий чіп споживає на 30% менше енергії, за рахунок внесених в архітектуру змін, і не перегрівається при вирішенні ресурсоємних завдань.

qualcomms-snapdragon-820

Змінився і графічний процесор. На зміну Adreno 430 прийшов Adreno 530, який на 40% продуктивніше свого попередника і займає на чіпі на 40% менше місця. Графічний прискорювач підтримує технології OpenGL ES 3.1+, OpenCL 2.0, Api Vulkan і дисплеї з 4K-здатністю.

З інших особливостей Snapdragon 820 варто виділити модем LTE X13, завдяки якому швидкість скачування може досягати 600 Мбіт / с, а завантаження – 150 Мбіт / с, а також оновлений механізм швидкої зарядки.

qualcomms-snapdragon-820

Апарати на основі Snapdragon 820 зможуть запропонувати користувачам наступні можливості та переваги:

  • новий звуковий підсилювач, завдяки якому можна домогтися високої якості і гучності відтворення звуку в якості Hi-Fi;
  • покращена якість зйомки, відео високої чіткості при слабкому освітленні;
  • функція Scene Detect для захоплення, категоризації та організації зберігання знімків завдяки когнітивній платформі Zeroth;
  • більш високу якість стільникового сигналу, завдяки функції TruSignal Antenna Boost, що дозволяє знизити кількість перерваних дзвінків і продовжити час автономної роботи;
  • технологія розпізнавання відбитку пальця Snapdragon Sense ID 3D, яка працює навіть у випадку, якщо палець мокрий або брудний, через пластик, скло або металеві сплави;
  • передові технології, необхідні для підтримки майбутніх додатків віртуальної реальності.

Перші пристрої на новому процесорі повинні бути представлені вже в першому кварталі наступного року. Докладну інформацію про новий процесор можна знайти на офіційному сайті Qualcomm.