В iOS 9.2 функція NumberSync обіцяє прорив для голосових дзвінків

Wi-Fi-Calling

Нещодавно вийшла друга збірка бета-версії iOS 9.2 , яка виявилася вельми цікавою за нововведеннями. Зокрема, Apple додала в оновлення унікальну функцію інтернет-переадресації дзвінків.

calling

Для того, щоб скористатися новим режимом голосових викликів, необхідно активувати функцію під назвою «Wi-Fi Calling on this iPhone» в налаштуваннях смартфона. Незважаючи на незаперечну перевагу і зручність нововведення, воно не додає режим GSM на несумісні пристрої, а включає свого роду передачу дзвінків з одного пристрою на інший через Інтернет.

Якщо раніше технологія Continuity передбачала можливість переадресувати дзвінки з iPhone на Mac користувача тільки в межах однієї мережі Wi-Fi, то з релізом iOS 9.2 це обмеження більше не діє. На практиці це означає, що користувач може підняти трубку на своєму домашньому комп’ютері або планшеті навіть якщо зв’язаний з ним iPhone знаходиться за багато кілометрів від них, вимкнений або знаходиться поза зоною дії мережі.

Wi-Fi-Calling

Це стало можливим завдяки технології NumberSync, розробленої в Apple. Коли користувач перший раз вставляє SIM-карту в iPhone і «синхронізує» гаджет з Continuity, автоматично включається інтернет-переадресація. З цього моменту, можна отримувати дзвінки на Mac або iPad, якщо пристрій підключено до мережі Інтернет та налаштовано на роботу з тим же Apple ID. Бета-версії OS X, tvOS і iOS вже отримали доступ до NumberSync.

На жаль, випробувати нову функціональність «дев’ятки» можуть поки тільки жителі США, так як технологія працює за підтримки стільникових операторів.