У PlayStation 4 можна буде пограти через ПК або Mac

Можливість віддаленої гри з комп’ютерів на консолях з’явилася не так давно. Першопрохідцем у даній області стала компанія Microsoft, завдяки інтегрованій в операційну систему Windows 10 можливості підключатися до приставки Xbox One і віддалено відтворювати ігри прямо на моніторі, підключивши до комп’ютера ігровий контролер. У Sony теж є режим віддаленої гри на PS4 під назвою Remote Play, правда, здійснюється він за допомогою кишенькової консолі PlayStation Vita. А тепер, судячи з усього, з’явиться і можливість запускати ігри прямо з ПК і комп’ютерів виробництва Apple.

U PlayStation 4 mozhna bude grati cherez PK abo Mac

Microsoft стверджує, що можливістю віддаленої гри на консолі щодня користуються сотні тисяч володарів Xbox One. Дійсно, цей режим може бути вельми корисний. Наприклад, якщо ваше сімейство хоче подивитися телевізор, ви просто включаєте консоль і виводите картинку з неї на свій комп’ютер в сусідній кімнаті, або, будучи на роботі, нишком вибиваєте трофеї в улюбленій грі, яка запущена в будинку на приставці.

Програміст-ентузіаст під ніком twisted0ne1989 навіть створив неофіційний додаток Twisted, який дозволяє віддалено грати на PlayStation 4 з PC, правда, софт платний і коштує 10 доларів. Мабуть, Sony не сподобалося, що хтось намагається наживатися на тому, що вони можуть надати своїм користувачам безкоштовно, тому президент Sony Worldwide Studios Шухей Йосіда офіційно заявив у своєму Twitter наступне:

«Багато хто запитує, чи збираємося ми доповнити функцію Remote Play підтримкою персональних комп’ютерів. Так, ми працюємо над офіційним додатком-клієнтом для PC і Mac ».

Виходить, що Sony зробить щасливими власників відразу двох платформ, під управлінням Windows і Mac OS. Такого не запропонувала своїм користувачам навіть Microsoft. Цікаво, як довго нам доведеться чекати впровадження даного режиму в офіційну прошивку консолі PS4?

За матеріалами macrumors.com