Голосовий асистент Cortana доступний бета-тестерам на iOS

Приблизно місяць тому компанія Microsoft розпочала набір бажаючих протестувати iOS-версію голосового асистента Cortana. І на цьому тижні в рамках програми TestFlight перші бета-тестери стали отримувати доступ до нового додатку.

cortana

Планується, що Cortana цілком може стати серйозним конкурентом голосовому помічнику Google Now на Android, а також Siri на платформі iOS. У ході тестування Microsoft просить користувачів порівнювати відповіді на свої запити з іншими асистентами за такими параметрами, як швидкість і оригінальність відповіді. Також бета-тестерам пропонується якомога ширше використовувати різні види нагадувань і повідомлень, у тому числі, і перевіряти їх роботу на інших платформах у поєднанні з iPhone.

This slideshow requires JavaScript.

Незважаючи на те, що голосовий асистент від Microsoft володіє практично всіма можливостями Siri, він жодним чином не буде інтегрований в систему (зі зрозумілих причин, ні в iOS, ні в Android). А це означає лише одне – обмеження роботи додатку. Приміром, викликати помічник командою «Привіт, Cortana» користувачам не представиться можливим.

Поки що Cortana для iOS доступна лише двом тисячам бета-тестувальників на території США і Китаю. Як очікується, зовсім скоро нас чекає публічний реліз.

За матеріалами Engadget.com