Спеціально для Мексики компанія Motorola випустила Moto G Turbo

Moto G Turbo

Компанія Motorola не так давно представила смартфони лінійки DROID: Maxx 2 та Turbo 2. Сьогодні нам хотілося б поговорити про наступний на черзі смартфон компанії – Moto G Turbo. Назвати його повністю новим девайсом досить складно, це швидше допрацьований звичайний Moto G (2015). А які параметри в компанії вирішили поліпшити, зараз ми і дізнаємося.

Як відомо, Moto G (2015) має дві версії: 2 ГБ оперативної і 16 ГБ вбудованої пам’яті і 1 ГБ оперативної і 8 ГБ вбудованої. Тепер же Moto G Turbo буде лише в одній варіації з 2 ГБ оперативної і 16 ГБ вбудованої пам’яті. Таким чином компанія намагається виправдати приставку Turbo в назві. Однак виправдання не може бути частковим. Так, смартфон оснастили процесором Snapdragon 615. А ми нагадаємо, Moto G (2015) має слабенький Snapdragon 410, який не здатний впоратися з сучасними мобільними іграми, чого не скажеш про 615. До речі, цей же процесор установлюється в Droid Maxx 2 і Moto X Play.

Moto G Turbo

Moto G Turbo оснащений лише 5-дюймовим HD-дисплеєм, який можна було зустріти у звичайній версії. Незмінними залишилися і камери: задня на 13 Мп і передня на 5 Мп. Втім, не змінився і сертифікат IP67, нікуди не поділася підтримка двох сім-карт.

Що ж з усього цього випливає? Смартфон поки доступний лише в Мексиці. Це не перший випадок в історії компанії, коли девайс розробляється виключно для певного регіону. Motorola ретельно аналізує ринок, оцінює потреби жителів різних регіонів та їх інтерес до пристроїв компанії. В залежності від цього, вибудовується політика, яка включає в себе в тому числі випуск смартфонів, розрахованих на певний ринок.

Moto G Turbo

Тим часом вихід G Turbo можна виправдати прагненням заповнити порожній простір між дешевими і не дуже дешевими пристроями.

Що ж щодо ціни? Moto G Turbo буде доступний з 13 листопада за ціною 280 доларів. До слова, продажі звичайного Moto G (2015) стартували за ціною в 220 і 255 доларів відповідно.

За матеріалами androidauthority