Смартфон Huawei Mate 8 у виробництві обходиться дорожче, ніж iPhone 6s Plus

Huawei Mate 8

Експерти аналітичного агентства Mydrivers підрахували вартість комплектуючих нового флагманського смартфона Huawei Mate 8. Презентація пристрою з 6-дюймовим екраном очікується в кінці листопада.

Flahman Huawei Mate 8 na zhyvykh foto

За даними аналітиків, сукупна вартість комплектуючих Mate 8 становить $273. При цьому випуск 5,5-дюймового iPhone 6s Plus, за оцінками IHS, обходиться Apple в $236. Найдорожчим компонентом «китайця» є сенсорний екран – $86. Потім йдуть материнська плата і металевий корпус – $83 і $60 відповідно. Основна камера коштує $28, а фронтальний модуль обходиться в $8. Інші витрати включають USB-кабель – $5 і зарядний пристрій – $3.

Розібравши смартфон iPhone 6s Plus і вивчивши його деталі, фахівці встановили, що найдорожчим компонентом «яблучного» планшетофона також є дисплей вартістю $ 52,5. На другому місці йде блок камер, який обходиться компанії в $22,5, а однокристальна платформа Apple A9 смартфонів закуповується за $22.

Flahman Huawei Mate 8 na zhyvykh foto (2)

Серед решти ключових компонентів пристрою можна виділити 2 ГБ оперативної пам’яті iPhone виробництва SK Hynix вартістю $17, бездротовий модем Qualcomm MDM9635M за $ 13 і акумулятор за $4,5. А збірка смартфона обходиться американському виробникові в $4,5.

І у випадку з Huawei Mate 8, і з iPhone 6s Plus мова йде про досить грубу оцінку вартості. Аналітики не враховують витрати на розробку продуктів, складання, упаковку, маркетинг, логістику і т.д., проте вони дають приблизне уявлення про реальну вартість ґаджетів.