Скріншоти нового додатка Apple для технічної підтримки користувачів iOS девайсів

Блогер Сонні Діксон з uSwitch опублікував скріншоти нового додатка Apple Support, призначеного для технічного супроводу користувачів. Програма, розробка якої ведеться в стінах компанії Apple, призначена для діагностування проблем і надання технічної допомоги власникам «яблучної» продукції.

Skrínshoti novogo dodatka Apple

Apple Support дозволяє безпосередньо звертатися до співробітників техпідтримки Apple, описувати проблеми з тим чи іншим пристроєм. Фахівці можуть відповісти користувачеві, використовуючи вбудований в Apple Support чат. У додатку також є інструкції за рішенням найпоширеніших проблем.

«При запуску додаток додасть в базу всі прив’язані до вашого облікового запису Apple ID пристрої. З цього моменту ви можете подивитися список проблем, на які скаржаться користувачі найчастіше. Після цього програма поцікавиться, чи встановили ви останню версію iOS і запропонує різні варіанти допомоги, включаючи можливість зв’язатися з оператором, службою технічної підтримки або призначити консультацію з фахівцями Genius Bar », – пише Діксон.

Додаток, за словами блогера, «дуже інтерактивний і добре інтегрований». Коли варто очікувати реліз Apple Support, не повідомляється. Не виключено, що додаток увійде до складу нової операційної системи iOS 10.

Skrínshoti novogo dodatka Apple (1)

Раніше експерти видання Consumer Reports, що випускається некомерційною організацією Consumers Union (Союз споживачів США), назвали Apple лідером серед IT-брендів за якістю обслуговування після продажу ґаджетів. За результатами опитування, Apple отримала 86 балів зі 100 можливих, проти 78 балів. Клієнти «дуже задоволені» технічною підтримкою, яку компанія надає користувачам.