Шолом віртуальної реальності Samsung Gear VR доступний для замовлення

Samsung Gear VR

Не так давно ми писали про початок прийому попередніх замовлень в США на шолом віртуальної реальності Samsung Gear VR, представлений восени цього року. Тепер він надійшов у продаж в США, в тому числі на Amazon та Best Buy за рекомендованою ціною $ 99,99. Європейські продажі повинні початися завтра за орієнтовно такою ж ціною.

Нагадаємо, у вересні Samsung і Oculus оголосили про швидкий випуск першої версії шолома віртуальної реальності Gear VR, призначеної спеціально для простих споживачів, а не для розробників. Як відзначає виробник, Samsung Gear VR на 22 відсотки легший, ніж версія Gear VR Innovator Edition і включає спеціальні поролонові прокладки для більш комфортного носіння.

samsung-gear-vr-for-s6

Також був поліпшений тачпад для більш точного управління контентом. Ця версія Gear VR сумісна зі смартфонами Samsung Galaxy S6, S6 edge, Galaxy Note 5, та S6 edge+. Розміри ґаджета становлять 201,9 x 116,4 x 92,6 мм, а вага – 318 грамів. Пристрій оснащений такими сенсорами як акселерометр, гірометр, датчик наближення.

За матеріалами Engadget