Щільності пікселів ніколи не буває багато – девайси, які побережуть ваші очі

Дисплеї у смартфонах грають дуже велику роль. Почнемо з того, що сьогодні це один з найважливіших параметрів при виборі девайса. Якість дисплея характеризує якість смартфона в цілому, адже це саме той елемент, що моментально привертає увагу споживачів. Оцінюють дисплей за такими параметрами: діагональ, щільність пікселів, кути огляду, баланс білого, передача кольору, різкість, і так далі.

Відповідно, чим більша діагональ, тим щільність пікселів при тій же роздільній здатності буде меншою. Для невеликих дисплеїв, невелика роздільна здатність може дати в сумі досить привабливу щільність, яка дозволить без втоми для очей використовувати смартфон. І сьогодні ми б хотіли поговорити про девайси, які не будуть втомлювати ваші очі.


HTC One M9+ Supreme Camera (565 ppi)
HTC One M9+ Supreme Camera

Версія «Supreme Camera» була представлена тихо і не так давно. Проте, все ж від основної версії її мало що відрізняє, включаючи дисплей. Це все той же 5,2-дюймовий QHD-екран з щільністю пікселів 565 ppi. Крім того, апарат порадує фанатів наявністю процесора Helio X10, лазерним і фазовим автофокусом, 21-Мп камерою ззаду, ну і, звичайно, фірмовим дизайном від HTC.


Samsung Galaxy S6 (577 ppi)
Samsung Galaxy S6

Анонс Galaxy S7 все ближче, а тим часом, нинішній флагман все ще здатний дивувати. Навіть сьогодні, через чималий період з моменту виходу на ринок, пристрій здатний на рівні конкурувати з девайсами, які тільки що вийшли. І основну роль в цьому, звичайно, зіграли дизайн, камера, продуктивність і дисплей, щільність пікселів якого становить 577 ppi при 5,1-дюймах, окремо відзначимо SuperAMOLED-технологію.


Sony Xperia Z5 Premium (801 ppi)
Sony Xperia Z5 Premium

Унікальний у своєму роді девайс від японського виробника. Особливість Z5 Premium полягає в 5,5-дюймовому дисплеї з 4K-здатністю. Щільність пікселів при цьому становить значні 801 ppi. Окремо відзначимо той факт, що пристрій включає 4K-режим тільки при перегляді мультимедіа-контенту (відеоролики, зображення високої чіткості). При роботі в самому інтерфейсі роздільна здатність знижується до 1080p.

Які підсумки? Безумовним лідером сьогодні є Z5 Premium. Крім 4K-здатності, компанії вдалося знайти баланс між продуктивністю, енергоспоживанням і використанням ресурсів дисплея. Адже при неповній роздільній здатності він витрачає менше енергії. Крім того, 4K-дисплей при FullHD-здатності дозволить істотно згладити елементи інтерфейсу.

За матеріалами phonearena