Порівняння стилуса для Microsoft Surface Pro 4 та Apple Pencil: швидкість відгуку

Apple Pencil

Користувачі нового велетенського планшета Apple iPad Pro залишилися задоволені новинкою, відзначивши високу потужність та швидкодію, комфортну для використання вагу і розмір девайса, і звичайно, не забувши про чудову роздільну здатність дисплея. Але найбільше враження для переважної більшості користувачів викликав стилус Apple Pencil.

apple-ipad-pro-pencil

До слова, сама компанія Apple «забороняє» користувачам називати Apple Pencil стилусом, так як цей аксесуар на ділі більше, ніж простий стилус. Це така собі цифрова подоба олівця із збільшеною швидкістю відгуку і високою чутливістю до нахилу, тиску і т.д.

У компанії говорять, що Apple Pencil працює (пише, малює) майже без затримки. Одному з журналістів стало цікаво порівняти «яблучний» аксесуар з аналогами від конкурентів. В якості конкуруючого продукту він вибрав стилус для нового Microsoft Surface Pro 4.

Для тесту він використовував додаток Нотатки на iPad Pro і One Note на Surface Pro 4. Порівняння він записав на відео в уповільненому режимі зі швидкістю 120 кадрів в секунду.

На відео дійсно помітно, що швидкість відгуку у Apple Pencil трохи вище, ніж у стилуса від Microsoft. Однак, враховуючи, що використовувалося різне програмне забезпечення на обох планшетах, експеримент можна вважати не зовсім чесним.