Підтримка декількох акаунтів стане доступна в мобільному клієнті Instagram

Розробники Instagram тестують підтримку декількох акаунтів для мобільного клієнта. В даний момент додаток з цією функцією поширюється у вигляді бета-збірки для тестувальників.

З виходом наступної версії Instagram користувачі зможуть швидко перемикати облікові записи без повторного введення логінів і паролів. Перемикання між акаунтами відбуватиметься у вкладці особистої сторінки. Кількість облікових записів не обмежена, так що користувачам з декількома обліковими записами тепер не потрібно думати з приводу постійних реавторізацій.

Instagram

Для рядових користувачів така можливість може здатися надмірною, але, наприклад, власників бізнесу або співробітників PR-служб великих брендів вона може позбавити від незручних моментів, коли особисті фотографії випадково потрапляють в корпоративний обліковий запис.

В даний час така функція знаходиться на етапі тестування, та коли саме вона стане доступна у фінальній версії додатку, невідомо. Нова збірка під індексом 7.12.0 поки є тільки на Android, але розробники обіцяють найближчим часом запропонувати версію для iOS.

Минулого тижня Instagram оголосив, що найближчим часом заборонить користувачам  перегляд стрічки через сторонні стрічки. Експерти пов’язують це рішення, в деякій мірі, з бажанням соцмережі наростити виручку від рекламних постів.