Під час зарядки екран Nexus 5X погано реагує на торкання

Користувачі нового Google Nexus 5X відзначають таку тенденцію, коли телефон знаходиться в процесі зарядки, його екран перестає адекватно реагувати на торкання. Цей баг проявляє себе при його підзарядці зарядним пристроєм 3A/5V/15W, що входить в комплект поставки та використовує стандарт USB 3.1 Type C для швидкої зарядки. Уповільнений відгук екрану найбільше відчувається, коли користувач здійснює введення слів, безвідривного введення або просто кажучи «свайпа», на клавіатурі. Уповільнена робота сенсорного екрану, негативно впливає на враження від використання нового девайса.

usb-type-c-nexus-5x

Про це повідомляється в замітці Богдана Петрована (Bogdan Petrovan) «користувачі Nexus 5X повідомляють про проблеми з чутливістю до торкання під час зарядки», опублікованій ресурсом Android Authority.

У замітці він посилається на повідомлення користувача Nexus 5X Симона Меллінза (Simon Mellins), опубліковане ресурсом Reddit. Не слід забувати, що все, що відомо про розглянуту проблему, засноване лише на враженнях користувачів, які про неї повідомили. Необхідно відзначити, що незвичайний стандарт зарядного пристрою позбавляє новинку сумісності з більшістю ПК «з коробки».

usb-c

На перший погляд, це не виглядає суттєвим дефектом, оскільки користувач може просто перервати зарядку на той час, який необхідно йому для того, щоб скористатися його функціями. Але в будь-якому випадку це реальний недолік телефону, який коштує не так вже й мало для пристрою з подібними характеристиками.

При цьому, слід відзначити, що використання для зарядки кабеля з перехідником зі стандарту USB Type C на вже звичний Type A не робить негативного впливу на відгук сенсорного екрану. З’явилися припущення про те, що проблема викликана недостатнім екрануванням, що викликає в сенсорному екрані електромагнітні перешкоди.

Nexus_5X_USB-C

Десятки користувачів на ресурсах XDA-Developers, Reddit і форумах Google підтверджують існування даної проблеми. Проведене на XDA опитування показало, що з нею зіткнулися 27% користувачів. Ще 22% відзначають, що жодних проблем з новим пристроєм не відчувають.

Як мінімум, один користувач відзначив більш серйозний дефект – девайс повністю припиняє реагувати на торкання, будучи підключеним для зарядки і протягом ще декількох хвилин після того.

Не виключено, що дана проблема до теперішнього часу вже виправлена компаніями Google і LG. З чуток, в девайсах, які вироблені в листопаді 2015 року (серійні номери, що починаються з 511), такої проблеми вже немає. Можливо, вся справа лише в тому, що Nexus 5X надзвичайно популярний і від нього чекають майже досконалості?