Перші проблеми з Nexus 6P

nexus-6p-Ua Format

Свої девайси вже отримали перші покупці нових моделей Nexus. Більш простий Nexus 5X виявився ґаджетом не без проблем. На жаль, подібна доля спіткала і топовий Nexus 6P виробництва Huawei – власники стикаються з серйозною проблемою в ґаджеті.

На форумах, а також у соціальних мережах, власники Nexus 6P повідомляють, що їх топовий девайс схильний до самодеструкції – скляна панель, що прикриває об’єктив камери, сама по собі починає покривається тріщинами. Відразу кілька користувачів прикріпили фото, на яких зображене підтвердження їхнім словам.

Якщо уважно придивитися, то на захисній поверхні немає видимих механічних пошкоджень, будь то подряпини на металі в місці стику зі склом, або інші докази того, що виною поломки являються самі користувачі.

Більше того, один з читачів Android Police розповів, що захисне скло на екрані його Nexus 6P тріснуло після авіаперельоту. Google на його звернення відповіла, але не стала сама вирішувати питання, а порекомендувала звернутися в Huawei.

Перші проблеми з Nexus 6P

Звичайно, не можна виключати, що всі ці події є просто збігом обставин і сталися з вини користувачів – наприклад, вони вдарили ґаджет, коли той перебував в кишені, – але відразу кілька ідентичних скарг все-таки змушують подумати, що проблема ця все-таки інженерна . Та й всі постраждалі запевняють, що смартфон просто лежав в той момент, коли скло лопнуло. Можливо, проблема криється в металевому корпусі, який куди більш активно розширюється і стискається при перепадах температури, ніж той же пластик. Хоча у Huawei вже є досвід виробництва металевих апаратів, а тому інженери компанії повинні були це врахувати.

Якщо проблема все-таки пов’язана з інженерним прорахунком, то заміна скла потрапить під гарантійний випадок. Але великим питанням залишається той момент, як користувачі будуть доводити, що скло покрилося тріщинами саме по собі, а не через необережне поводження з ґаджетом.

Перші проблеми з Nexus 6P

Проблема поки не набула масового характеру, це поодинокі звернення. Можна вважати, що їм просто не пощастило, якщо найближчим часом число постраждалих не додасться. Якщо ж аналогічні скарги будуть надходити і далі, Google і Huawei доведеться вживати серйозних заходів, адже Nexus 6P є не тільки еталонним Android-смартфоном і «обличчям» мобільної ОС пошукового гіганта, а й пропускним квитком на споживчий ринок США для китайського виробника, який все ще представляє величезний інтерес для будь-якої технологічної компанії.