Оновлений додаток Moviebox тепер підтримує iOS 9- 9.1

Творці плеєра для потокової трансляції торрентів MovieBox випустили оновлення для пристроїв з iOS 9. Особливість версії 3.3.7 полягає в тому, що її можна встановити на гаджети без джейлбрейка.

Торренти і досі залишаються найзручнішим способом дивитися фільми і телесеріали. Для ПК способів скачувати і дивитися такий контент багато, той же Popcorn Time. На смартфонах і планшетах Apple також є подібні рішення. Творці сервісу MovieBox запропонували унікальне рішення, яким можуть скористатися всі бажаючі. Додаток працює за принципом Popcorn Time і дозволяє переглядати торренти онлайн.

MovieBox (2)

MovieBox являє собою безкоштовну фільмотеку з доступом до контенту на основі технологій BitTorrent. Творці сервісу підбирають найпопулярніші фільми в єдиний каталог і дозволяють дивитися їх прямо з програми або скачувати на пристрій. Мобільний клієнт, створений у вигляді веб-додатку, виступає одночасно і каталогом фільмів, і плеєром. Для перегляду фільму досить вибрати потрібне найменування з бібліотеки, вказати якість зображення і натиснути кнопку «Watch Now».

MovieBox (3)

Багато фільмів і серіалів є і в російській озвучці, а якість можна вибирати залежно від типу з’єднання. При виборі найнижчої якості відтворення починається практично відразу. Є можливість включати субтитри, але для цього буде потрібно зареєструватися на сайті OpenSubtitles.