OnePlus пояснила причини проблеми з фірмовим кабелем USB Type-C

OnePlus на офіційному форумі підтвердила, що кабель USB Type-C, що поставляється з їхнім другим флагманом, дійсно може пошкодити ґаджети та зарядні пристрої інших виробників. Компанія також роз’яснила причини проблеми і пообіцяла відшкодувати ціну частини цих аксесуарів.

Table (1)

За словами представника стартапу, причина криється в застосуванні в кабелі OnePlus 10-кОм резистора, який дійсно не відповідає стандарту USB Type-C 1.1 (56 кОм). Аксесуар розрахований на використання тільки з 2-А зарядним пристроєм, що поставляється в комплекті з OnePlus 2, і прекрасно з ним працює. Проте, спроба підключення смартфона через даний кабель до 3-А джерел, серед яких можуть бути блоки живлення від інших нових ґаджетів або навіть порти ряду ноутбуків, з певною ймовірністю викличуть пошкодження останнього.

Представник OnePlus підкреслює, що цього точно не станеться, якщо зарядний пристрій оснащено механізмом саморегуляції, наявність якого легко визначається по одному з трьох логотипів (CCC, UL або CE) на корпусі. За словами представника китайського стартапу, такий механізм вбудований у всі сертифіковані джерела живлення, створені заслуговуючими довіру виробниками.

У OnePlus усвідомлюють, що дана ситуація може завдати шкоди їх репутації, і пропонують всім, хто придбав фірмовий стильний червоний кабель USB Type-C окремо для використання з ґаджетами інших компаній, повернути його, отримавши назад гроші. Для цього необхідно заповнити простий опитувальник на спеціальній сторінці і дочекатися відповіді компанії. Варто відзначити, що кабель і зарядний пристрій з комплекту з самим OnePlus 2 поверненню не підлягають, так як прекрасно виконують свою функцію – заряджають даний смартфон.

Джерело матеріалу: forums.oneplus