Новий додаток Microsoft повинен переманити Android-користувачів в сторону Windows Phone

microsoft-appcomparison

У цьому світі все взаємопов’язано. Microsoft не створила комфортних умов для розробки під Windows Phone, через це у платформи мало додатків і, відповідно, користувачів. Незважаючи на те, що з кожним роком ситуація поліпшується, перше враження зробило свою справу. Не всі користувачі зацікавлені в Windows-фонах, а ті, хто купує ці пристрої, в першу чергу хочуть заощадити, адже, як не крути, велика частина ґаджетів під управлінням Windows Phone – бюджетники.

Novim dodatok Microsoft povinen peremaniti Android-koristuvachív v storonu Windows Phone

Останнім часом Microsoft активно випускає додатки для конкуруючих платформ. Одне з недавніх творінь компанії – AppComparison. Назва програми говорить за себе. Після запуску здійснюється аналіз додатків, якими користується власник смартфона. Потім програма повідомляє користувачеві, які з додатків офіційно доступні для платформи Windows 10 Mobile. Якщо того чи іншого ПЗ для даної операційної системи немає, AppComparison пропонує альтернативні варіанти.

Таким ось ненав’язливим чином Microsoft натякає користувачам Android на те, що переходити на Windows 10 Mobile не так вже й страшно, правда, навряд чи компанія зможе переконати активних любителів Instagram.

Якщо хочете перевірити свою силу волі, ось посилання на додаток в Google Play.