Новий флагман LG G5 отримає металевий корпус Unibody

LG G5

Від сучасних флагманських смартфонів споживач чекає не тільки передових технологій, але й ефектного зовнішнього виду, причому багато хто воліє бачити поєднання скла і металу, що традиційно асоціюється з моделями Apple. Провідні виробники це розуміють і поступово відмовляються від пластика з «перероблених пилососів».

У Мережі з’явилися відомості про те, що наступний флагман південнокорейської LG отримає металевий корпус Unibody, що фризерується з цільної заготовки. Це дозволить йому впевненіше почувати себе на тлі висококласних рішень Apple та Samsung, які використовують такі самі «дорогі» матеріали. Це, до речі, може говорити про те, що у LG G5 не буде ні зйомного акумулятора, ні гнізда для карт пам’яті.

Нинішній флагман LG G4 володіє 5,5-дюймовим дисплеєм Quantum IPS LCD зі здатністю QHD (2560×1 440 точок). На офіційному сайті компанії є розділ, в якому наводиться порівняння пристрою з iPhone. Корейці відзначають, що роздільна здатність дисплея G4 набагато вища, ніж у смартфонів Apple, що повинно зробити пристрій більш привабливим в очах споживачів.

LG G5

В оснащення LG G4 також входять шестиядерний процесор Snapdragon 808, 3 ГБ оперативної пам’яті і накопичувач на 32 ГБ. Роздільна здатність основної камери з лазерним автофокусом і системою стабілізації OIS 2.0 складає 16 млн пікселів. Фронтальна камера має 8-мегапіксельну здатність.

Майбутній флагман LG G5 отримає повністю металевий корпус. Розмір дисплея не уточнюється, але називається його роздільна здатність – 2 560 × 1440 точок. Відомо, що апарат отримає «більше оперативної пам’яті». По всій видимості, це означає, що смартфон буде нести на борту 4 ГБ ОЗУ. Крім того, смартфону приписують наявність поліпшених камер.

Очікується, що LG представить новий флагман приблизно в той же час, що і Samsung. У продаж LG G5 повинен надійти практично відразу після анонсу.