Ноутбуки Sony VAIO не готові до оновлення на Windows 10

Фінальний реліз Windows 10 відбувся 29 липня поточного року, і з цієї дати власники комп’ютерів під управлінням ліцензійних версій Windows 7 і Windows 8.1 почали отримувати повідомлення про можливість оновлення своїх ПК. При цьому Microsoft відразу попередила, що перехід на «десятку» не виявиться одномоментним для всіх бажаючих це зробити, а буде здійснюватися поетапно. Саме тому компанія закликала користувачів проявити терпіння. Однак власники техніки Sony VAIO напевно навіть не підозрювали, що повноцінний апгрейд їм провести не вдасться навіть до зими.

Sony VAIO

Перед виходом операційної системи Windows 10 компанія Sony попросила користувачів VAIO почекати з оновленням своїх комп’ютерів до жовтня, поки розробники не підготують комплект сумісних драйверів. Пізніше ці терміни були зміщені на листопад, але на порозі зима, а ситуація так і не зрушила з мертвої точки.

Sony VAIO

Звичайно, встановити Windows 10 на Sony VAIO можна, але через відсутність сумісних з новою ОС фірмових драйверів пристрої позбудуться деяких своїх функцій. Судячи з повідомлень користувачів, в деяких моделях перестає функціонувати веб-камера, є проблеми і з регулюванням яскравості підсвічування екрану. Після переходу на ОС Windows 10 пристрої швидше витрачають заряд батареї, а вентилятори системи охолодження практично весь час обертаються на повній швидкості. У деяких випадках тачпад перестає реагувати на дотики.

Те, що повноцінного оновлення чекати доведеться довше, ніж багатьом іншим власникам продукції під маркою Sony VAIO дали зрозуміти вже давно, порекомендувавши не планувати появу офіційного оновлення восени, та й тепер не зрозуміло, як довго ще доведеться чекати бажаного апгрейду.

За матеріалами softpedia.com