Nexus 5X розчаровує своїх користувачів

Нові Nexus приречені на популярність. Хтось захоплений дорогим варіантом від Huawei, а хтось розраховує на те, що LG знову вдалося зробити якісний і доступний апарат. Однак зі зростанням кількості власників Nexus 5X зростає і кількість скарг на смартфон. Скарги носять різний характер, але ніхто не міг припустити, що один з нових Nexus здатний розчарувати недостатньою стабільністю і продуктивністю.

nexus-5x

Користувачі Reddit відзначили, що Nexus 5X важко справляється з включеною функцією шифрування. Також недостатньо добре працює камера, та й у цілому продуктивність пристрою залишає бажати кращого. Nexus 5X працює з лагами. Користувачі припускають, що смартфон просто недостатньо потужний для роботи з функцією повного шифрування і новим режимом камери HDR+.

Що стосується загальної продуктивності, численні тести показали, що два ядра Cortex A57 процесів Snapdragon 808 працюють на своїй максимальній швидкості не більше двох хвилин, після чого опускаються до 633 МГц. Вони залишають навантаження на енергоефективні ядра A53. На жаль, не можна сказати, що це проблема чіпа, так як інші пристрої на Snapdragon 808 не страждають від цієї проблеми.

Було неприємно дізнатися, що в тестах швидкості роботи на деяких завданнях Nexus 5X показує себе гірше дворічного Nexus 5. Ми будемо стежити за поведінкою Nexus 5X з надією на те, що всі проблеми смартфона можуть бути вирішені.

Джерело матеріалу: reddit.com