Неприємності продовжують переслідувати Huawei Nexus 6P

Буквально кілька публікацій тому ми повідомляли вам про проблеми з чутливістю екрану, які виникають у деяких власників LG Nexus 5X при зарядці пристрою. Nexus 6P неприємності також не обійшли стороною. Спочатку смартфон дорікали в надмірній ламкості: девайс можна зігнути, не докладаючи особливих зусиль. Потім власники флагману почали скаржитися на тріснуте скло, що захищає основну камеру.

Нещодавно користувачі XDA і Google Product Forum помітили у ґаджета ще один прикрий недолік. Справа в тому, що у Huawei Nexus 6P проблеми з повноцінною передачею голосу під час дзвінків. Багато хто скаржиться на те, що їхні співрозмовники їх погано чують. Офіційні представники Google заявили, що вже працюють над пошуком рішення.

Nexus 6P

Тим часом народні умільці пропонують свої методи. Більшість власників Nexus 6P сходяться на думці, що проблема викликана технологією придушення шуму. Деякі вважають, що ситуацію можна частково виправити, якщо прикрити основний мікрофон пристрою, інші запевняють, що від цього все стає тільки гірше. Один хлопець на ім’я Ніколас Фітчетт заявив, що йому допомогло відключення функції шумозаглушення у файлі build.prop, але для цього необхідно попередньо отримати root-права.