Названо найбільш провальний продукт компанії Apple

apple-music

Переважна більшість власників продукції Apple позитивно відгукуються про гаджети компанії. В цілому, «яблучні» пристрої мають високий рейтинг в інтернет-магазині: приблизно 3 або 3,5 зірки з 5. Але пара позицій видають найбільш невдалі продукти каліфорнійського гіганта.

Обидва цих продукти є аксесуарами і мають рейтинг 1,5 зірки з 5: кабель Lightning і адаптер живлення MagSafe для ноутбуків MacBook Air і MacBook Pro.

В онлайн-магазині Apple кабель Lightning вартістю близько $ 19 отримав понад 2000 оцінок, половина з яких мають лише одну зірку. Більшість покупців незадоволені тим фактом, що при такій ціні фірмові кабелі для зарядки iPhone і iPad мають вкрай низьку зносостійкість.

Користувач Денс Джі пише:

«Це вже мій четвертий кабель. Якби він був дешевший, то я б спокійно до цього ставився, але ціна завищена для аксесуара такої якості ».

Користувач Томас У з Гонконгу залишив такий коментар:

«Мені потрібно мати десяток таких кабелів. Завжди одне й те саме: я купую їх, і вони працюють лише перші кілька тижнів. Потім центральні контакти починають знебарвлюватися доти, доки фізично не зникнуть. Насправді вони просто іржавіють. Можливо, це через занадто високу вологість в тому місці, де я живу ».

Варто відзначити, що Apple також продає двометрові кабелі Lightning, і, незважаючи на більш високу ціну, вони мають рейтинг в 2 зірки.

lightning-cable

Інший продукт, який отримав безліч негативних оцінок – адаптер живлення MagSafe потужністю 45, 60 і 85 Вт і вартістю $ 79 для старих MacBook і 13-дюймового MacBook Pro.

Судячи з коментарів користувачів, у адаптера живлення MagSafe схожа проблема. Причому, на відміну від Lightning, MagSafe не дає можливості поміняти кабель. А значить купувати потрібно адаптер повністю.

«Дані відгуки повинні розворушити Apple. Провід дуже швидко зношуються. Я дуже акуратно поводжусь з моїм MacBook Pro і користуюся ним тільки вдома, намагаючись класти шнур MagSafe виключно прямо, не закручувати, але він дуже швидко перетворюється на сміття ».

Насправді, в магазині присутній ще один продукт з більш низьким рейтингом, ніж обидва попередніх. Бездротові навушники Yurbuds Powered by JBL Focus 400 Sport отримали рейтинг в одну зірку. Вони не стали гаджетом з самими негативними відгуками, бо свої оцінки виставили лише три людини. Ці бездротові навушники дійсно непопулярні.

Quik_Clik_Endurance_Focus

На захист Apple можна сказати, що не кожен автор негативного відгуку купував ці аксесуари. Щоб залишити свою оцінку досить мати тільки Apple ID. До того ж, деякі користувачі використовують продукти не належним чином.

Цікаво, що блок живлення для 12-дюймового MacBook дешевше – «всього лише» $ 49. З цим адаптером можна використовувати змінний кабель USB Type-C, на відміну від MagSafe минулих моделей MacBook з оригінальним проводом. Нове рішення для 12-дюймового MacBook отримало рейтинг 2 зірки, але на підставі всього шести оцінок.