App Store на тиждень буде закритий для розробників

Ресурс iTunes Connect, який використовується для публікації додатків в App Store, буде недоступний з 22 по 29 грудня цього року, попередила компанія Apple в п’ятницю на сайті для розробників, повідомляє AppleInsider.

App Store

Розробники не зможуть відправляти нові програми та ігри, а також оновлення для вже представленого ПЗ в App Store в зазначений термін.

«Найбільш жвавий сезон в App Store майже настав. Переконайтеся, що ваші програми оновлені і готові до зимових канікул. Нові додатки і оновлення не будуть прийматися з 22 по 29 грудня », – говориться в повідомленні компанії Apple.

Виробник нагадує, що будь-які релізи повинні бути відправлені на схвалення, затверджені і заплановані для появи в App Store в певний час заздалегідь. Решта функцій iTunes Connect будуть доступні.
Користувачі зможуть використовувати App Store в звичайному режимі.

Компанія подякувала розробникам за їхню працю в кінці звернення і повідомила, що сумарна кількість завантажень в App Store перевищила 100 млрд. Зростання виручки від продажів у фірмовому магазині додатків склав 25% цього року в порівнянні з минулим, а кількість транзакцій збільшилася на 18%, встановивши тим самим абсолютний рекорд.

Apple щорічно в останні дні грудня закриває доступ до iTunes Connect для того, щоб відправити співробітників, відповідальних за забезпечення роботи цього сервісу, на нетривалі канікули. Відпустка припадає на кінець грудня не випадково – жителі США відзначають Католицьке Різдво в ніч з 24 на 25 грудня, щорічна перерва в роботі завжди припадає на ці дні.