Motorola дослідила, де і як ми розбиваємо смартфони

Смартфони не любити неможливо. Саме завдяки їм нам вдається підтримувати спілкування з важливими людьми з інших країн, ознайомлюватися з терміновими робочими документами і читати книги. Крім того, не можна забути більш звичний перегляд улюблених фільмів, створення фотошедеврів, а також прослуховування музики. Але цінують це далеко не всі користувачі. Деякі з них час від часу нагороджують свій ґаджет розбитим екраном. Де і яким чином відбуваються подібні інциденти? Давайте дізнаємося.

Як ви вже напевно здогадалися, відповідальною за публікацію даних про розбиті дисплеї є компанія Motorola. Справа в тому, що кілька днів тому її співробітники презентували смартфон Droid Turbo 2, одна з головних відмінних рис якого – захищений екран. Зокрема, про це зайвий раз нагадується в рекламному відеоролику.

Як повідомляють представники ресурсу phonearena, цього разу повідомити користувачів про важливість надійного скла було вирішено за допомогою інфографіки. Остання, що природно, просто рясніє цікавими фактами.

Rozbitiy-telefon

Приміром, виявляється, кожен другий володар смартфона в світі розбивав його дисплей. Найчастіше з цим стикаються жителі Індії, де відсоток людей, знайомих з тріснутим склом, досягає 65. У США даний показник складає 34 відсотки.

Що ще? 23 відсотка володарів розумних телефонів продовжують використовувати їх, незважаючи на ріжучий пальці дисплей. 42 відсотки користувачів заявляє, що висока вартість заміни скла стала головною перешкодою проведення ремонту.

Rozbitiy-telefon

Як найчастіше ламаються телефони? У 50 відсотках випадків – це випадкове вислизання з рук. 32 відсотка – випадання з кишені, а 27, відповідно, падіння з колін при вставанні. Найменш популярним варіантом стало метання девайса в стіну. Таких випадків лише 5 відсотків.