Користувачі скаржаться на нераціональне використання простору між іконками в iPad Pro

iPad Pro

Певно, найграндіозніша подія в історії планшетів – поява iPad Pro. У будь-якому разі, нам так стверджує компанія Apple, і має на це всі підстави: екран пристрою 12,9-дюймів, настільки великий, що його можна використовувати не тільки для малювання, але і в безлічі інших задач. Проте, знайшлись прискіпливі користувачі, які знайшли недоліки і у «велетні» з Купертіно.

Ті, хто вже встиг отримати свій довгоочікуваний iPad Pro, скаржаться на те, що екран планшета став якимось «порожнім», в порівнянні з тим же iPad Air 2 або iPad mini. Відстань між іконками на дисплеї пристрою настільки велика, що багато хто дивується, як Apple могла настільки нераціонально використовувати наявний простір. Адже достатньо заглянути всередину iPhone – там все розраховано до міліметра і задіяна вся можлива площа.

У зв’язку з цим, один з розробників провів невеликий експеримент. Виявилося, що відстань між іконками iPad Pro дорівнює 324 пікселям, а значить … так, між ними повністю поміщається екран найпершого iPhone, роздільна здатність якого складає 480 x 320 пікселів. Дивовижно.

ipad-pro-vs-iphone

Цілком можливо, що Apple просто не захотіла протирічити своїм «канонам» за кількістю іконок – навіть у iPad mini першого покоління їх п’ять рядів. У той же час, якщо влаштовувати революцію, то міняти все, чи не так? Але в Купертіно вирішили інакше. А користувачі – звикнуть, як і раніше.