Компанія Apple почала закрите тестування iOS 10 і OS X 10.12

iOS 10

Компанія Apple зайнялась тестуванням нових поколінь iOS та Mac OS X операційних систем для своїх девайсів, як повідомляє 9to5Mac. У лог-файлах ресурсу знайшли докази існування пристроїв під управлінням iOS 10 і OS X 10.12. З них виходять в Інтернет користувачі в різних частинах світу.

Імовірно, в даний час в Купертіно проводиться закрите тестування великих програмних оновлень, які дебютують в 2016 році.
«Згідно зі статистикою Google Analytics, в останні дні Apple почала активне тестування обох операційних систем після попереднього старту у вересні та жовтні цього року», – пояснює видання.

iOS 10

Офіційна презентація iOS 10 очікується в червні на Всесвітній конференції розробників WWDC 2016, після чого бета-збірку нової ОС отримають розробники і учасники програми тестування. В операційній системі користувачі побачать ідеї Apple з розвитку мобільної ОС під керівництвом головного дизайнера компанії Джонатана Айва, який у жовтні 2012 року очолив команду з проектування графічного інтерфейсу.

OS X 10.12

Що стосується послідовниці OS X 10.11 El Capitan, то, судячи з даних статистики, нова операційна система носить кодову назву Fuji. Кодове ім’я нинішньої Mac-платформи – Gala.

Редакція Ua Format повідомить подробиці про нові функції iOS 10 і OS X 10.12, як тільки з’явиться перша інформація.