Kirin 950 показує чудові результати в AnTuTu

Kirin 950

На сьогоднішній день основним конкурентом процесора Kirin повинен стати Helio X20, який також отримає нові ядра Cortex A72. До слова про ядра, Kirin 950 оснастили 4-ма ядрами Cortex A72 з частотою 2,53 ГГц та 4-ма ядрами Cortex A53 з тактовою частотою 1,8 ГГц, процесор має архітектуру big.LITTLE. Окремо потрібно відзначити співпроцесор i5, який буде відповідати за різні датчики девайсів.

Однак, найбільше нас цікавить графічна складова. Тут користувачі зіткнуться з відеоприскорювачем Mali-T880MP4. Приставка MP4 вказує на наявність чотирьох графічних ядер. Враховуючи, що в тому ж Galaxy S6 їх використовується 8 штук, показник являється досить скромний. Втім, процесори MediaTek за цим параметром теж не славилися великою щедрістю. Максимум, що могли вони собі дозволити, так це 2 або, в кращому випадку, 4 графічних ядра.

Яка продуктивність чіпа в кінцевому підсумку? А отримуємо ми досить цікаве рішення. Так, про якесь суперництво зі Snapdragon 820 мови немає, проте все одно результат для Huawei похвальний. Мова йде про майже 83 тисячі балів в AnTuTu, що робить чіп одним з найбільш продуктивних на ринку.

Окремо варто сказати про транзистори, розмір яких дорівнює 16-нм. До слова, якщо порівнювати, то в Exynos 7420 вже використовується 14-нм техпроцес. Тобто хлопці відстають по деяких аспектах рівно на одне покоління.

Які підсумки? Huawei розвивають свої чіпи, роблять це в деяких моментах розумним підходом. На виході отримуємо достатньо компромісний чіп, який на папері повинен викликати масу захоплених емоцій покупця, однак все покаже практика.

Чіп буде встановлений в Huawei Mate 8, який представлять вже 26 листопада. А яке враження справив на вас новий Kirin 950?

За матеріалами phonearena