Кавайна графіка та хардкорний геймплей – огляд «Jackie Bird»

Jackie Bird

Знову пташка? Ви серйозно?
Схоже, що феномен успіху Flappy Bird ще довго не буде давати спокою розробникам з усього світу. Доки маркетологи мізкують над тим, у чому ж секрет жовтої пташки, програмісти-початківці (і не тільки) продовжують заливати на маркети кілотонни своїх пернатих творінь. Чим же «Jackie Bird» може виділитися з цієї кучугури та як високо долетить ця пташка?

Геймплей

З перших хвилин гри розумієш, що спільного у «Jackie Bird» зі згаданим вище бестселером не так багато. Взявши за основу популярну ідею, автор спробував максимально її розвинути.

Перше і найочевидніше – це вертикальний геймплей. Завдяки цьому складність гри щонайменше подвоїлася. Тепер необхідно не тільки слідкувати за наступною перешкодою, але й постійно прогнозувати траєкторію руху на декілька кроків уперед!


Режими

Зараз в грі присутні два режими – класичний і аркадний. В обох ціль одна – побити власний (а ще краще – чужий) рекорд.

З класичним усе зрозуміло: одне життя, безкінечні й нещадні дерев’яні колоди, зустріч з якими призведе до завершення гри й, якщо у вас міцні нерви, до чергового натискання кнопки «Repeat».

Аркадний надає значно більше можливостей. Три життя на старті (упродовж гри можна здобути більше) і цікаві (хоча й досить типові для жанру) бонуси, які значно урізноманітнюють ігровий процес. Очки в цьому режимі можна заробити тільки збираючи монетки, тому, попри всі бонуси, він ні трохи не поступається попередньому у хардкорності.


Графіка і звук

Графіка в грі на доволі високому рівні, що досить незвично для ігор цього жанру. Звукове супроводження гармонізує з загальним виглядом додатку і створює мрійливо-веселу атмосферу. Однак, якраз у цій атмосфері й криється основний потенційний недолік. Кавайність графіки й музики може бути оманлива, вона сильно дисонує з вимогливим до гравця геймплеєм. Гра ніяк не готує до тих випробувань, які чекають на гравця і не кожен буде готовий з ними зустрітися.


Підсумок

У додатку є багато сильних сторін. Всупереч невигадливій ідеї, автор проявив увагу до деталей (якщо, наприклад, утримувати палець на екрані, пташка летітиме трохи довше). Саме така увага до дрібниць і робить її унікальною і досить цікавою.

В той же час, автору ще є над чим працювати. Не погано було б (а для цього жанру – навіть необхідно), зробити загальну таблицю рекордів, можливість вибору з декількох персонажів тощо.
Загалом, хоча гра і не претендує на революцію в індустрії, цілком підходить, аби весело скоротити декілька хвилин.

Додаток: Jackie Bird
Розробник: Goodbrother
Категорія: Аркади
Ціна: Безкоштовно (присутня платна версія без реклами)
Завантажити: Google Play