iPhone 7 може вийти раніше, ніж завжди

iphone-Ua Format

Кожен виробник має свої внутрішні традиції. Приблизно в один і той же час відбувається запуск нового покоління смартфонів і планшетів, вихід глобальних оновлень програмного забезпечення і т.д. Певний час з виходом iPhone була невелика плутанина, але потім корпорація налагодила щорічний запуск флагмана на початку осені. Можливо, що в наступному році Apple порушить цю традицію, і iPhone 7 буде запущений набагато раніше, ніж ми думаємо.

Перші чотири покоління iPhone були запущені компанією Apple влітку (у червні-липні), iPhone 4s виділився із загального потоку і став доступний тільки в жовтні. Після цього iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 6/6 Plus і iPhone 6s / 6s Plus традиційно запускалися у вересні. У 2016 році смартфон нового покоління iPhone 7, за даними одного авторитетного джерела, вийде набагато раніше. Але конкретної дати релізу джерела не називають.

iPhone-7-Ua Format

З чим пов’язаний такий ранній запуск iPhone 7, поки можна тільки здогадуватися. Не виключено, що такі думки відвідують команду Apple тільки на стадії розвитку – плани ще можуть змінитися.

Відзначимо, що раніше в Мережі з’явилася інформація від аналітика Мінг Ши Куо, що однією з відмінностей між iPhone 7 і iPhone 7 Plus стане обсяг оперативної пам’яті. У старшого смартфона буде 3 Гб RAM, у молодшого – 2 Гб.