iOS 9.2 працює помітно швидше на старих пристроях, ніж iOS 9.1[відео]

beta-2-Ua Format

Відеоблогер iAppleBytes опублікував відео, на якому порівнюється продуктивність iPhone, на яких встановлені дві версії iOS – 9.1 і 9.2 beta 2. Мета ролика: порівняти швидкодію операційних систем.

iOS 9.2 працює помітно швидше на старих пристроях, ніж iOS 9.1

Як з’ясувалося, iOS 9.2 прискорює роботу «яблучних» пристроїв. Особливо ефект помітний на старих моделях – iPhone 4s і iPhone 5. Зокрема, можна побачити, що ґаджет з iOS 9.2 beta 2 запускається трохи швидше, а відкриття штатних додатків займає менше часу. На відносно новому iPhone 5s різниця у швидкодії не настільки помітна. Ймовірно, в новому релізі Apple вирішила оптимізувати ОС для старих пристроїв.

Другий експериментальний випуск iOS 9.2 був запропонований компанією на цьому тижні. Крім виправлення помилок у роботі «розумних» годинників Apple Watch і хмарної зв’язки ключів iCloud, було вдосконалено поведінку Safari View Controller, «движка» браузера Safari всередині додатків, вікно якого відтепер усувається жестом змахування.

Справжньою ж новинкою стала підтримка функції NumberSync, що дозволяє приймати дзвінки і ініціювати їх з будь-якого схваленого пристрою навіть через Інтернет. Зараз функція Continuity дозволяє користуватися Mac, iPad або iPod touch для телефонних переговорів, якщо пристрої користувача підключені до тієї ж бездротової мережі Wi-Fi. У даному ж випадку мова йде про Wi-Fi-дзвінки, що не вимагають знаходження в мережі разом з iPhone, – можна бути хоч за сто кілометрів від нього і навіть поза зоною дії мережі.

iOS 9.1 проти iOS 9.2 beta 2 на iPhone 4s:


iOS 9.1 проти iOS 9.2 beta 2 на iPhone 5:


iOS 9.1 проти iOS 9.2 beta 2 на iPhone 5s:


Є надія, що підсумкова версія iOS 9.2 нормалізує працездатність сканера відбитків пальців Touch ID – у деяких користувачів iOS 9.1 зчитування дактилоскопічних візерунків здійснюється некоректно.