iFixit розібрали клавіатуру Smart Keyboard для iPad Pro

Smart Keyboard dlya iPad Pro

Майстри з iFixit здатні розібрати що завгодно, від iMac до Apple Pencil. Так як нові пристрої від Apple виходять не надто часто, інтерес змушує звернути свою увагу на аксесуари, і відразу після того, як iFixit розпиляли Apple Pencil, вони взялися за клавіатуру Smart Keyboard для iPad Pro. Ви будете здивовані, але вона, на думку компанії, розбирається ще складніше, ніж перо.

Smart Keyboard dlya iPad Pro

Smart Keyboard – це чохол-клавіатура, який з’єднується з iPad Pro за допомогою спеціального магнітного коннектора. Дані про введення символів передаються за допомогою спеціальних гнучких шлейфів, розташованих по периметру чохла, а зовсім не через звичний Bluetooth. Для захисту, вся поверхня клавіатури покрита вологостійким щільним матеріалом. iFixit дозволили поглянути всередину, але для цього їм довелося розрізати цей матеріал.

Клавіатура складається з 64 клавіш, кожна з яких має глибину ходу 4 мм. Провідні волокна проходять по всій поверхні чохла, який має так багато елементів, що Apple навіть довелося вкласти інструкцію з його складання. iFixit відзначили, що ці провідні волокна повинні бути більш зносостійкими і гнучкими, ніж провідки і звичайні шлейфи. До того ж ми пам’ятаємо, що вони захищені матеріалом, який, за припущенням майстрів, є чимось на зразок нейлону.

Всередині чохла також можна знайти значних розмірів друкарську плату з 64 перемикачами, але нічого більше. Ніяких акумуляторів, діодів, роз’ємів і т.д. Зрозуміло, рейтинг ремонтопридатності такої клавіатури – 0 з 10. Ви не зможете розібрати Smart Keyboard, не пошкодивши її. Та й кому може прийти в голову ідея ремонтувати чохол?

За матеріалами iFixit