Голова компанії Apple розповів про новий продукт

Apple в медицині

В інтерв’ю для видання The Telegraph Тім Кук розповів про новий продукт, який компанія Apple готує до випуску. За словами голови компанії, новинка пов’язана з медициною, буде синхронізуватись з Apple Watch і отримає реєстрацію в американському Управлінні з контролю за продуктами і ліками (FDA).

Apple в медицині

Ніяких подробиць про новинку Тім Кук не розкрив, сказавши лише, що нею може виявитися «додаток або що-небудь інше». Відомо, що FDA реєструє тільки ті продукти, які використовуються для діагностики або лікування захворювань, отже, те, що готує Apple, зможе виконувати саме такі функції. Можна припустити, що компанія розробила фітнес-трекер з різними датчиками, які обмінюються інформацією з Apple Watch або iPhone. Очевидно, що новий продукт Apple буде набагато серйозніше фітнес-трекерів, що заполонили ринок, і зможе робити те, що їм не під силу.

Apple могла б створити «медичний прилад» і на основі Apple Watch, однак у цьому випадку, за словами Кука, випуск годинника був би затриманий, оскільки тестування пристроїв в FDA займає дуже багато часу.