Для завантаження стала доступна публічна бета-версія OS X El Capitan 10.11.2 beta 2

ios-9-os-x-tvOS-Ua Format

У вівторок разом з iOS 9.2 beta 2 компанія Apple поширила ще дві девелоперські збірки: OS X El Capitan 10.11.2 beta 2 і tvOS 9.1 beta 1. Сьогодні стала доступна публічна версія OS X El Capitan 10.11.2 beta 2, доступна всім учасникам програми бета-тестування.

os-x-el-capitan-Ua Format

Випуск OS X El Capitan 10.11.2 beta 2 відбувся через тиждень після початку тестування першої збірки. У ньому Apple виправляє помилки і недоліки основного релізу, про які повідомляють користувачі Mac. На відміну від мобільної версії, Apple не наводить список змін до настільної платформи і тільки просить бета-тестерів звернути увагу на графіку, Mail, Wi-Fi, Календар, USB, Нотатки, Фото, Spotlight і Мережу.

Відомо, що в цьому апдейті Apple реалізувала підтримку функції перенаправлення Wi-Fi-дзвінків з iPhone на Mac, доступну в iOS 9.2. Які ще зміни будуть супроводжувати установку оновлення достовірно невідомо. Повідомляється, що вони сфокусовані на поліпшенні продуктивності системи, безпеки та інших внутрішніх аспектів, здатних поліпшити загальну роботу ОС.

«Оновлення OS X El Capitan 10.11.2 спрямоване на поліпшення стабільності, сумісності та безпеки вашого Mac», – йдеться в супровідному записі Apple.

Завантажити OS X El Capitan 10.11.2 beta 2 можуть прямо зараз користувачі, зареєстровані в програмі для розробників. Фінальна версія оновлення стане доступна після завершення тестування.