Для публічного тестування доступна друга бета-версія iOS 9.2

iOS-9.2-beta-Ua Format

Доступність бета-версій широкій публіці – відмінна затія «яблучної» корпорації. Кількість учасників прямо впливає на ефективність тестування, і незабаром після релізу для програмістів Apple представила нову публічну збірку iOS.

Друга бета-версія iOS 9.2, випущена напередодні для використання розробниками, сьогодні стала доступна користувачам. Ті, хто вже взяв участь у програмі публічного бета-тестування, отримають її за допомогою вкладки «Оновлення ПЗ» розділу «Загальні» меню «Параметри» після установки відповідного сертифікату, всім же іншим бажаючим пропонується безкоштовна реєстрація на спеціальному сайті Apple.

На цей раз список змін вельми цікавий: як повідомляє ресурс BGR, інженери зосередилися на виправленні помилок у роботі з Apple Watch, у тому числі, вирішенні проблем із синхронізацією музики, бездротових підключень Wi-Fi, стабільності браузера Safari, а також відтворенні аудіо по USB в автомобілі і відеофайлів на самому пристрої. Якщо ви вже встановили нову версію, не забудьте поділитися враженнями в коментарях.