Бренд Vertu потрапив у руки китайців

vertu_collection_v

Бренд Vertu, що відомий своїми телефонами класу люкс, з’явився в 1998 році як підрозділ компанії Nokia, а через 14 років після своєї появи перейшов у володіння до шведів. Всього три роки інвестиційної компанії EQT знадобилося для того, щоб змінити ставлення до легендарного бренду – а тепер іменитий виробник проданий гонконзькому фонду Godin Holdings.

vertu

Які зміни чекають бренд з новими власниками, поки невідомо, проте компанія запевняє, що її штат так і складається з 450 співробітників, а штаб-квартира продовжить працювати в Англії. Тобто, на перший погляд, ніяких кардинальних змін у стінах Vertu не відбувається. Подивимося, куди направлять виробника китайське керівництво, а також новий директор.

vertu

Деталі угоди не розкриваються. Як уточнює FT, за Vertu в 2012 році довелося заплатити більше 200 мільйонів євро, причому Nokia все ще володіє невеликим пакетом акцій. До 2015 року виробник люксових апаратів продав близько 450000 пристроїв по всьому світу із середньою вартістю близько 5000 фунтів стерлінгів.

vertu

Відзначимо, довгий час компанія Vertu випускала телефони і смартфони, які були неконкурентоспроможні, з технічної точки зору флагманських ґаджетів масового ринку, проте вигідно відрізнялися якісною підтримкою і дорогими матеріалами корпусу. Коли шведи перекупили Vertu, компанія почала виробляти смартфони під управлінням Android, а останні моделі перестали поступатися топовим апаратам в питаннях начинки. Якими будуть наступні девайси з емблемою виробника, дізнаємося в недалекому майбутньому.