Asus ZenWatch 2: ціна та терміни запуску в Україні

Asus ZenWatch

Компанія Asus випустила на вітчизняний ринок розумний годинник ZenWatch 2. Новинка володіє немалими можливостями, але і ціна її виявилася вельми високою.

Пристрій працює на операційній системі Android Wear і вміє сполучатися зі смартфонами на базі iOS і Android. За швидкодію відповідає процесор Qualcomm Snapdragon 400, а управління гаджетом здійснюється за допомогою жестів, екран захищений склом Gorilla Glass 3. Новинка володіє всією стандартною функціональністю розумних годинників і фітнес-трекерів, включаючи відображення вхідних дзвінків і повідомлень, підрахунок кількості пройдених кроків і витрачених калорій, а також багато іншого.

Asus ZenWatch

У числі фірмових додатків слід зазначити (частина працює тільки в з’єднанні зі смартфонами Asus):

  • «Що далі» або What’s Next: органайзер, що підкаже найближчу заплановану подію і, при бажанні, прогноз погоди;
  • «Зробити пізніше» або Do It Later: нагадування про непрочитані повідомлення, пропущені дзвінки тощо;
  • «Бізнес-помічник» або Business Helper: допомога у вирішенні прикладних задач, включаючи перевірку розкладу на день, управління електронною поштою і менеджер дзвінків;
  • «Будьте здорові» або Wellness: робота з фітнес-статистикою і особистий тренер.

Asus ZenWatch 2 пропонують користувачам широкий вибір ремінців. Розрізняються вони Не тільки кольором, але і матеріалом: гума, шкіра або нержавіюча сталь. Колірна гамма також на рівні. Без підзарядки годинник зможе працювати до двох днів, а заповнення енергії до 50% займе всього 36 хвилин.

На жаль, ціна пристрою виявилася під стать можливостям. Продажі Asus ZenWatch 2 в Україні почнуться в грудні, а віддати за аксесуар користувачам доведеться 5250 гривень.