Android 6.0 для смартфонів Samsung вже в наступному місяці

Samsung-Android-Marshmallow

У мережу потрапила так звана “дорожня карта” оновлень, яка свідчить про те, що вже в наступному місяці компанія Samsung почне розсилку Android 6.0 Marshmallow для деяких девайсів. В документі відзначено далеко не всі смартфони, загалом апдейт поки затверджений лише для шести моделей, однак у загальному до Marshmallow планується оновити не менше ніж 14 ґаджетів.

Графік оновлення смартфонів Samsung

Пристрої поділені на дві фази розсилки, де перша – найбільш топові та пріоритетні. Тут відзначено вісім смартфонів, для двох з яких терміни апдейта ОС все ще не вказані. Першими ж Android 6.0 отримають Samsung Galaxy Note 5 і Galaxy S6 edge+, відбудеться це в грудні цього року. Galaxy S6 і S6 Edge оновляться в січні, а Galaxy Note 4 і Note Edge – у лютому 2016 року.
Ймовірно, вже навесні оновлення варто чекати володарям Samsung Galaxy S5 і Galaxy Alpha, хоча терміни для них поки що теж не затверджені, так як і ще для шести інших моделей: Galaxy A8, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy A3, Galaxy E7 і Galaxy E5. Останні відносяться до другої фази апдейта, яка може бути розгорнута влітку 2016 року.

Нагадаємо, що одними з перших оновлення до Marshmallow, крім власників Nexus і GPE-ґаджетів, почали отримувати володарі декількох смартфонів Motorola і LG G4. Також нещодавно стали відомі пристрої Huawei Honor, які отримають Android 6.0 в лютому.

За матеріалами phonearena.com