З’явились нові подробиці про BlackBerry Priv

blackberry-priv-Ua Format

BlackBerry Priv обіцяє стати одним з самих очікуваних та незвичайних девайсів на платформі Android. Ключовою особливістю смартфона є його форм-фактор, адже апарат буде виконаний у формі слайдера з великим сенсорним екраном і клавіатурним блоком. Таке рішення стало новою, цікавою реалізацією корпуса смартфона на Android, серед таких одноманітних моноблоків.

Компанія BlackBerry відкрила попередню реєстрацію потенційних покупців свого нового смартфона. Сьогодні представники канадського виробника поділилися інформацією про інші особливості новинки. Крім незвичайного форм-фактора перший смартфон BlackBerry на Android отримає зігнутий з двох сторін дисплей з діагоналлю 5,4 дюйма. Також апарат буде оснащений сертифікованою Schneider-Kreuznach камерою, потужною аудіосистемою і акумулятором ємністю 3410 мАг.

IMG_8854-Ua Format

Варто відзначити, що запуск реєстрації не означає відкриття попередніх замовлень на новинку. Швидше за все, таким чином BlackBerry просто планує оцінити користувальницький інтерес до свого першого Android-смартфону.

Всі хто пройшов реєстрацію будуть одержувати листи з новинами про смартфон, у тому числі про дати відкриття попереднього замовлення і початку продажів.

Джерело: phonearena.com