За даними Microsoft: близько 8 мільйонів корпоративних ПК вже використовують Windows 10

Перехід десятків мільйонів корпоративних ПК з операційної системи Windows XP на інші ОС компанії Microsoft зайняв багато років. Багато організацій проігнорували Windows Vista, також не стала дуже популярною і Windows 8. Проте, набагато швидше може піти перехід бізнес-комп’ютерів на Windows 10, якщо вірити Майклу Деллу та керівництву Microsoft.

На сьогодні нову операційну систему Microsoft Windows 10 вже використовують більше ніж 110 млн персональних комп’ютерів по всьому світу. Поза всякими сумнівами, така кількість користувачів вражає і є прямим результатом програми безкоштовної модернізації всіх сучасних Windows до Windows 10. Що ще більш вражає, так це те, що вже вісім мільйонів персональних комп’ютерів, що використовуються різними компаніями, також перейшли на Windows 10.

В ході телеконференції з інвесторами та фінансовими аналітиками, виконавчий директор Microsoft, Сатья Наделла сказав:

«Ми бачимо ранній старт використання Windows 10 компаніями. В даний час більш як вісім мільйонів бізнес-ПК використовують Windows 10. Ми додаємо більше можливостей для підприємств і ми робимо покупку і підтримку Windows-пристроїв простіше для бізнесу».

Windows-10

Вісім мільйонів корпоративних ПК – це не так багато. Однак варто розуміти, що Microsoft поки не почала просувати Windows 10 на корпоративний ринок. Офіційно компанія почне просування нової операційної системи в сегмент бізнес-ПК лише на початку наступного року. Тим не менше, використання Windows 10 різного роду організаціями сьогодні вище, ніж використання ними Windows 7 в аналогічний період життєвого циклу.

Минулого тижня Майкл Делл (Michael Dell), виконавчий директор і співвласник компанії Dell, вже розповідав на конференції в Остіні (штат Техас), що компанії сприйняли Windows 10 краще, ніж вони прийняли Windows 8. Зокрема, корпоративні клієнти вельми зацікавлені в нових ПК на базі новітньої операційної системи Microsoft.

sm.dell_pc_windows_10

Слід пам’ятати, корпорації не модернізують комп’ютери, а купують нові. Як наслідок, вісім мільйонів – це додаткові продажі для партнерів Microsoft. Судячи з усього, цілий ряд нововведень Windows 10 – включаючи такі, як посилена безпека та захист даних, простота управління та підтримка, здатність працювати на різноманітних пристроях і багато іншого – стимулюють компанії здобувати нові ПК на основі Windows 10.

«Ми дуже зосереджені на тому, щоб надати корпораціям нові корисні можливості», – сказав пан Сатья Наделла. «Я думаю, що Windows 10 являє собою справжній прорив в плані безпеки на кінцевій точці. […] Ми дуже схвильовані новим циклом оновлення [ПК] підприємств ».