З 28 жовтня в YouTube буде платна підписка з розширеними можливостями

youtube_pay_Ua Format

Через тиждень відеохостинг YouTube  вводить платну підписку, яка дозволить користувачам дивитися відео, без перегляду реклами та дозволить дивитися відео офлайн. Про це йдеться в поширеному Google прес-релізі. На 28 жовтня 2015 року заплановано тестування сервісу.

Вартість передплати, що отримала назву YouTube Red, складе $ 9,99 на місяць. За ці гроші користувачі зможуть дивитися необмежену кількість відеороликів без реклами, скачувати їх для подальшого перегляду без доступу до інтернету та слухати музику з YouTube, згорнувши додаток.

Платна підписка стане додатковим джерелом доходу не тільки для хостингу, але і для власників відео. Вони зможуть монетизувати свій контент безпосередньо завдяки глядачам, а не рекламі. Відео-блогери будуть отримувати додаткові кошти, якщо їх відео подивився власник преміум-аккаунта. Чим більше часу такий глядач проведе на каналі, тим більше буде ця сума.

Доступ до YouTube Red можна буде отримати як з настільних, так і з мобільних пристроїв, а також через всі фірмові програми. Починаючи з наступного року, користувачі сервісу, що мають підписку, також зможуть отримати ексклюзивний доступ до ряду відео і фільмів (проект YouTube Originals).

Крім введення платної підписки, компанія презентувала і музичний додаток YouTube Music. Він, як йдеться в офіційному повідомленні, має з’явитися найближчим часом.

У Google відзначають, що підписка на YouTube Red буде об’єднана зі стрімінговим сервісом Google Play Music – сплативши один з них, можна буде користуватися і другим. Також користувачі YouTube Red отримають необмежений доступ до YouTube Music.

З 28 жовтня почнеться тестування YouTube Red для жителів США – вони отримають один безкоштовний місяць підписки. Для користувачів з інших країн сервіс буде доступний «пізніше».