Який баг може проявитися в Sony Xperia Z5 Compact?

Sony Xperia Z5 Compact

Кілька тижнів тому співробітники японської компанії Sony презентували нову лінійку смартфонів, що складається з Xperia Z5, Xperia Z5 Premium і Xperia Z5 Compact. Якими б різними не були перераховані вище девайси, всі вони володіють однією спільною рисою. Це, звичайно ж, чіпсет Snapdragon 810, сумно відомий своєю любов’ю до високих температур. Виявляється, володарі компактної версії смартфона вже встигли оцінити всю красу даної особливості. Про що йде мова? Давайте дізнаємося.

Надмірне нагрівання Snapdragon 810 є визнаним громадськістю фактом. Незважаючи на те, що президент компанії Qualcomm назвав такі чутки нісенітницею та звинуватив в їх розповсюдженні представників компанії Samsung, володарі смартфонів з даними чіпсетом вже встигли переконатися в їх правдивості.

Sony Xperia Z5 Compact

До слова, в ролі зайвих доказів виступають результати недавнього розтину корпусу Xperia Z5 Premium. Виявилося, що в ньому чіпсет захищений спеціальним матеріалом, завдання якого – контролювати підвищення температури.

Схоже, зі своїми прямими обов’язками він не справляється. У всякому разі у Xperia Z5 Compact з цим проблеми.

Як повідомляють представники ресурсу phonearena, молодшій моделі лінійки також властиві проблеми перегріву. Більше того, підвищення температури провокує виникнення неполадок з дисплеєм. Останній відчуває проблеми з розпізнаванням натискань власника смартфона. Виглядає це приблизно ось так.

Згідно з твердженням користувачів, в переважній більшості випадків дана проблема не розв’язується звичайним перезавантаженням. Хочеться вірити, що це може бути і буде вирішено за допомогою оновлення.

Чи доводилося вам стикатися з чимось подібним? Поділіться своїми відповідями в коментарях.