Як думаєте, скільки ігрових контролерів можна одночасно підключити до Apple TV?

Apple TV

Нове покоління Apple TV отримало масу цікавих функцій, серед яких найголовнішою є власний App Store, що відкриває дорогу для нових додатків і ігор, створених спеціально для телеприставки. Сама компанія стверджує, що до нової Apple TV можна буде навіть підключати бездротові ігрові контроллери від сторонніх виробників, але, як завжди, і тут не обійшлося без підводних каменів.

Блогери з видання TouchArcade повідомляють, що їхні знайомі розробники виграли в лотереї, в рамках якої Apple безкоштовно роздавала нове покоління приставки для тестування додатків. І ось, отримавши заповітний гаджет, розробники на радощах побігли в магазин за контролерами, щоб першим ділом насолодитися груповою грою в яку-небудь віртуальну баталію.

Придбано було вісім Bluetooth-геймпадів з маркуванням Made for iPhone, що свідчить про гарантовану підтримку аксесуару. Яке ж було розчарування розробників, коли з’ясувалося, що одночасно до приставки можна підключити лише два контролера. При спробі підключити третій геймпад підключення проходило успішно, проте контролер, який був підключений першим, втрачав з’єднання з приставкою.

Загалом, якщо ви збираєтеся купувати Apple TV четвертого покоління, щоб великою компанією пограти за допомогою бездротових контролерів, думаємо, що для вас ця інформація буде особливо важлива