Ядра власної розробки будуть стояти в процесорі Samsung Galaxy S7

Galaxy-S7-Ua Format

Вже на початку 2016 року компанія Samsung планує випустити новий флагман Galaxy S7. Варто відзначити, що цього року корейський гігант на тлі конкурентів виглядає дуже переконливо. Як приклад успіху, можна привести моделі Galaxy S6, S6 Edge+, Note 5, згідно яких багато експертів відзначає помітний прогрес і суттєві зміни в якості продукції корейської компанії. Зовсім недавно Samsung анонсувала планшет Galaxy View, і ось з’явилась чергова порція чуток про флагман топового-сегменту.

Згідно інформації, наданої корейським інсайдером, Samsung планує ближче до анонсу Galaxy S7 почати виробництво процесорів Exynos 8890, і що цікаво, ядра процесора будуть розроблені самою компанією Samsung.

samsung-Ua Format

M1 – саме таку назву отримають нові ядра, і у нас, на жаль, немає більше ніяких подробиць щодо їх особливостей, за винятком лише того, що засновані вони будуть на архітектурі ARMv8. Як приклад аналогічних розробок можна навести Qualcomm з ядрами Cryo, які будуть складовими частинами майбутнього процесора Snapdragon 820.

Samsung запустить виробництво Exynos 8890 на заводі Йонгін (Йон’ін) вже в грудні цього року.

Samsung-Ua Format-1

«Проектування власного мобільного ядра дозволить Samsung, яка виробляє як смартфони, так і напівпровідники, отримати конкурентну перевагу над Apple і Qualcomm, що характеризується зменшенням вартості та оптимізацією чипів для смартфонів» – анонімне галузеве джерело.

Також очікується, що процесор отримає 8 ядер, максимальна частота яких буде доходити до 2,3 ГГц, але поки це лише чутки.

Виробництво власних ядер піде компанії на користь. По-перше, вона заощадить чимало коштів, по-друге, це свого роду імідж, адже дозволити собі власні ядра сьогодні можуть не всі. Більше того, кому, як не Samsung, проектувати «кастомні» ядра, при тому що вона є одним із найбільших гравців на даному ринку в парі з TSMC.

Тим часом очікується, що деякі версії Galaxy S7 оснастять процесором Snapdragon 820. Поки ніяких подробиць на цей рахунок немає.

За матеріалами androidauthority