VR Kit – конкурент Google Cardboard

Microsoft створює конкурента Google Cardboard

Зараз Google і Microsoft конкурують відразу в декількох технологічних сферах, і здається софтверний гігант збирається проникнути ще в один, так як зараз веде активну розробку власного комплекту віртуальної реальності. Новий пристрій, який так і називається VR Kit (комплект віртуальної реальності), імовірно є конкурент Google Cardboard, який дозволяє власноруч зібрати свою VR-гарнітуру фактично зі звичайного картону.

Про цю розробку стало відомо завдяки інформації на промо-сайті Microsoft (зараз недоступний), який пропонує іншим компаніям і розробникам створювати програми для VR Kit.Пропонується створювати ігри, навчальні і корпоративні програми. Кращі розробники отримають по безкоштовному комплекту VR Kit для подальшої розробки власних додатків.

Як вже зазначалося вище, VR Kit буде представляти собою простеньку VR-гарнітуру, складену зі звичайного картону. Згідно з фотографії, яку Microsoft використовує у конкурсі, аналогічний підхід компанії «гуглівців». Тобто базою для гарнітури буде служити смартфон. У випадку з Microsoft пропонується використовувати пристрої Lumia.

Microsoft створює конкурента Google Cardboard

Google теж поділилася інструкцією, як у домашніх умовах можна створити картонну VR-гарнітуру всього за кілька хвилин. Вона працює з Android-пристроями і вже має кілька додатків, які дозволяють досліджувати світ віртуальної реальності. Якщо вирізати самостійно гарнітуру вам не хочеться, можна звернутися до інтернету. На багатьох сайтах можна знайти всі необхідні заготовки, які потрібно буде тільки зібрати у готовий «пристрій».

Офіційно конкурс з розробки додатків для VR Kit має розпочатися 17 жовтня. Іншими словами, ми незабаром зможемо дізнатися набагато більше про цю гарнітуру.