Відбувся реліз довгоочікуваної гонки Asphalt Nitro

Asphalt-Nitro-Copertina

Студія Gameloft випустила довгоочікувану гонку Asphalt Nitro. Дана гра позиціонується як «менший брат», Asphalt 8, що цілком пояснюється мінімальним розміром інсталяційних файлів, ну і самоїю графікою, яка виявиться по душі власникам ультрабюджетних смартфонів.

Важить гра менше 25 МБ, і в цей обсяг розробники умістили практично повноцінний гоночний симулятор з масою треків і десятками різних авто, в числі яких Ferrari LaFerrari і Lamborghini Veneno.

Asphalt Nitro

За геймплеєм, та й по самих трасах, Asphalt Nitro дуже схожий на Asphalt 8, з одним великим «але» – новинка відрізняється куди більш скромною деталізацією, практично повною відсутністю будь-яких тіней і яскравих тривимірних ефектів. Все виглядає дуже просто, але в той же час лаконічно.

Asphalt Nitro

Asphalt Nitro дозволить вам випробувати свої сили у восьми різних режимах гонок, в яких присутні і знайомі «вишибали», і трюки на кількість, і поліцейські погоні, і більш класичні «доганялки». Також передбачений асинхронний мультиплеер, що дозволяє зводити рахунки зі своїми друзями.

Asphalt Nitro

Гра в Google Play доступна абсолютно безкоштовно, але без внутрішньоігрових покупок не обійшлося. Втім, іншого від Gameloft ніхто і не очікував.