В Surface Book відмічаються серйозні проблеми з дисплеєм

Surface-Book-Ua Format

Surface Book продається лише кілька днів, однак на форумі підтримки компанії вже з’явилися скарги на неполадки в роботі пристрою. І як це притаманно багатьом новим продуктам, так і ноутбуку від Microsoft не вдалося уникнути проблем на старті продажів.

Основна проблема, на яку скаржаться користувачі пов’язана з дисплеєм лептопа: він починає хаотично моргати що в режимі планшета, що в режимі ноутбука. Зрозуміло, в такому стані з девайсом працювати не представляється можливим. Microsoft повідомила, що з проблемою зіткнулася лише невелика кількість власників Surface Book, але в компанії вже активно працюють над вирішенням неполадок.

surface-book-flickering-screen

У інших користувачів Surface Book з невідомих причин взагалі перестає працювати і допомагає тільки його відключення і наступне включення. Про причини Microsoft поки не повідомила, однак у користувачів є підозра в сторону оновлення KB3097617. Воно було представлено 23 жовтня, та принесло підтримку системи аутентифікації Windows Hello.

У когось Windows 10 та програмне забезпечення Nvidia не бачить дискретну відеокарту Surface Book, тому доводиться перепідключати клавіатуру, в якій вона розташовується.

Оглядачі PCWorld придбали модель з процесором Core i7 і однією з його проблем стало заватаження оновлень з магазину Windows Store без їх подальшої установки. Після перезавантаження системи ці ж оновлення потрібно було завантажити вдруге, і лише з другої спроби вони встановились.

У планшеті Surface Pro 4 такої кількість несправностей не виявлено, лише деякі користувачі повідомляють про проблеми з фіолетовим відтінком екрану при скролінгу.

Представники Microsoft стверджують, що їхній продукт вдвічі швидше 13-дюймового ноутбука MacBook Pro. Провівши ряд необхідних досліджень, вдалося підтвердити, що це твердження не відповідає дійсності: апаратна система в «професійному» ноутбуці Apple дійсно дещо слабше, ніж така в Surface Book, але далеко не в два рази.